مدیر قراردادها در استرالیا

میانگین حقوق مدیر قراردادها در استرالیا

میانگین حقوق مدیر قراردادهای عمرانی در استرالیا 66291 دلار استرالیا است.

تعریف شغلی برای مدیر قراردادها در استرالیا

یک مدیر قراردادهای ساخت و ساز وظایف اداری مرتبط با قراردادها را برای یک شرکت ساخت و ساز یک یک شرکت مشاوره که از سوی یک شرکت ساخت و ساز عمل میکند، را انجام میدهد. این موقعیت شامل انواع وظایف بوده و نیازمند یک فرد مرتب و منظم بوده که قادر به انجام دادن چندین کار به صورت همزمان به طور موثر باشد.

این مدیران به طور کلی پیشنهادات جدید را حسابرسی نموده، پیشنهادات موجود را تغییر داده و قراردادها را توسعه میدهند. این شغل همچنین شامل حفظ یک پایگاه داده به منظور بررسی تاریخ انقضا و تضمین این مساله که تمامی پیمانکاران فرعی دارای بیمه و گواهی به روز هستند بوده، در نتیجه مهارتهای کامپیوتری قطعا در این موقعیت به کار خواهند رفتن. مدیران قراردادها همچنین بایستی اقلام را پیش از اتمام آنها تجدید نموده و بسته های پیشنهادی مطابق با قوانین و مقررات بنویسند؛ این مهم معمولا با کمک یک وکیل انجام میشود.

افراد در این موقعیت شغلی الزامات پیشنهاد بیمه را بررسی نموده و آنها را توسط دولت محلی تایید نموده، و همچنین مسئول تضمین دستیابی به سایر فرمها و تاییدیه ها پیش از شروع ساخت و ساز میباشند. آنها همچنین ممکن است مسئول بررسی درخواستهای پرداخت پیمانکار و/یا پرداخت اداری برای پیمانکاران باشند. در نهایت، مدیران قراردادها بایستی تضمین کنند که تمامی قراردادها به صورت موفقیت آمیز انجام شوند.

مدرک کارشناسی در این حوزه مانند مدیریت ساخت و ساز معمولا مورد نیاز است، به همراه سالها تجربه در این زمینه. سفر ممکن است مورد نیاز باشد، بنابراین یک گواهینامه معتبر رانندگی ضروری است.

وظایف مدیر قراردادها در استرالیا

  • مدیریت فرآیند مناقضه و دستیابی به برآوردهای هزینه از فروشندگان و انتخاب بهترین پیشنهادات.
  • حفظ تمامی سوابق مربوط به قرارداد فروشندگان و دریافت مواد و خدمات.
  • تفسیر شرایط قرارداد به منظور حل عدم توافق بین طرفین.
  • مذاکره و پیش نویس قراردادها برای مواد و خدمات از فروشندگان به منظور تکمیل یک پروژه.

مهارتهای محبوب برای مدیر قراردادها در استرالیا

مهارت در مدیریت قرارداد، مذاکره قرارداد، مدیریت پیمانکار، مدیریت پروژه و مایکروسافت آفیس به دستمزد بالاتر از میانگین مرتبط است.

دستمزد با توجه به میزان تجربه برای مدیر قراردادها در استرالیا

یک مدیر قراردادها، ساخت و ساز با کمتر از 1 سال تجربه میتواند انتظار داشته باشد به مجموع میانگین حقوق (شامل انعام، پاداش و اضافه کاری) 50505 دلار استرالیا دست یابد، براساس 28 حقوق. یک مدیر قراردادها، ساخت و ساز در ابتدای حرفه خود با 1 تا 4 سال تجربه به مجموع میانگین 62237 دلار استرالیا، براساس داده 269 حقوق، دست مییابد. یک مدیر قراردادها، ساخت و ساز در میانه حرفه خود با 5 تا 9 سال تجربه به مجموع میانگین 81498 دلار استرالیا، براساس داده 103 حقوق، دست مییابد. یک مدیر قراردادها، ساخت و ساز با تجربه با 10 تا 19 سال تجربه به مجموع میانگین 87568 دلار استرالیا دست مییابد، براساس داده 61 حقوق. در اواخر حرفه خود (20 سال و بالاتر)، کارکنان به مجموع میانگین 65000 دلار استرالیا دست مییابد.

تفاوت دستمزد با توجه به موقعیت مدیریت قراردادها در استرالیا

کارکنان دارای عنوان شغلی مدیر قراردادها، ساخت و ساز در سیدنی، نیو ساوت ولز به طور متوسط دارای 7.2% حقوق بالاتر از میانگین ملی است. این عناوین شغلی حقوق بالاتر از میانگین در پرت، استرالیای غربی (2.9% بیشتر) خواهند داشت. پایینترین حقوق را میتوان در کانبرا، قلمرو مرکز استرالیا (ACT) (18.7% کمتر)، آدلاید، جنوب استرالیا (14.8% کمتر) و ملبورن، ویکتوریا (10.6% کمتر) یافت.

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

X