نجار در استرالیا

میانگین دستمزد ساعتی نجار در استرالیا

میانگین دستمزد ساعتی برای یک نجار در استرالیا برابر با 30.31 دلار استرالیا است.

تعریف شغلی برای نجار در استرالیا

یک نجار محصولات چوبی تولید کرده که اغلب برای ساخت ساختارهایی مانند مبلمان، کارهای هنری، فوندانسیون، چارچوب در و پنجره به کار میروند. بسیاری از این کار به صورت مستقل انجام شده، بنابراین پایبندی به مهلت و موعد تحویل کار مهم است. توجه به جزئیات ضروری بوده، زیرا محصول نهایی میبایست ایمن و همچنین از نظر زیبایی شناسی پسندیده باشد.

به منظور انجام وظایف این کار، توانایی استفاده از ابزارهای دستی و برقی، و همچنین مهارت دستی کافی، بسیار مهم است. همچنین توانایی خواندن طرحهای اولیه ضروری است. مهارتهای اولیه و حرفهای ریاضیاتی به منظور اندازه گیری مورد نیاز هستند. این کار در یک محیط کارگاهی، که ممکن است پر سر و صدا، داغ و ناراحت کننده باشد انجام میشود، بنابراین تحمل این شرایط مهم است. قدرت فیزیکی به منظور راه رفتن و ایستادن برای ساعتهای طولانی، خم و دولا شدن و حمل وسایل سنگین مورد نیاز میباشد.

برای شغل نجاری در استرالیا داشتن گاهی نامه معتبر حسن محسوب می شود

گواهینامه معتبر رانندگی ممکن است مورد نیاز باشد، زیرا نجار اغلب میبایست از مکانی به مکان دیگر سفر کند. هر دو مشاغل تمام وقت و پاره وقت معمولا موجود هستند. معمولا، حداقل یک دیپلم دبیرستان، و همچنین کارآموزی موفقیت آمیز ضرروی است. برخی مشاغل ممکن است همچنین نیازمند مدرک فنی و حرفهای درزمینه نجاری باشند. پیش از استخدام، نشان دادن یک پرت فو یا مهارت ممکن است ضروری باشد.

وظایف نجار در استرالیا

  • ساخت کمد، پیشخوان، قفسه، کابینت، تابلوی اعلانات، پنجره، پانل های دیواری و سایر اقلام نهایی نجاری مرتبط.
  • جدا کردن یا تخریب یا حذف اقلام مشخص شده پیش از شروع تعمیرات.
  • انتخاب چوب، مواد و تدارکات.
  • کار از روی بلوپرینت، طرحها و نقاشی علاوه بر تعاریف کلامی و کتبی برای موفقیت کار.

مهارتهای محبوب برای نجار در استرالیا

مهارت در زمینه نصب پنجره یا در به دستمزدی بالاتر از میانگین مرتبط هستند. مهارتهایی که کمتر از نرخ بازار دستمزد میگیرند شامل Adobe FrameMaker، نصب مواد سقف، تعمیر و مسکونی هستند.

دستمزد با توجه به سطح تجربه برای نجار

یک نجار در سطح مقدماتی با کمتر از 1 سال تجربه میتواند میانگین مجموع حقوق (شامل انعام، پاداش و اضافه کار) 23.97 دلار استرالیا را انتظار داشته باشد، براساس 43 حقوق. یک نجار در مراحل اولیه حرفه خود با 1-4 سال تجربه به میانگین 25.41 دلار استرالیا براساس 1097 حقوق دست مییابد. یک نجار در میانه فعالیت حرفهای خود، با 5-9 سال تجربه، مجموعا به 30.61 دلار استرالیا دست مییابد، براساس داده 1304 حقوق. یک نجار باتجربه با 10-19 سال تجربه به میانگین حقوق 35.92 دلار استرالیا دست مییابد، براساس 988 حقوق. در اواخر حرفه خود (20 سال و بیشتر) کارکنان به میانگین درآمد 38 دلار استرالیا دست مییابند.

تفاوت دستمزد با توجه به موقعیت

کارکنان باعنوان شغلی نجار در پرت، استرالیای غربی به میانگین 31.2% بیش از میانگین ملی دست مییابند. این عناوین شغلی همچنین دارای میانگین حقوق بالاتر در بریزبن، کویینزلند (11.0% یا بیشتر) و گولد کوست، کویینزلند (10.7% بیشتر) هستند. پایینترین حقوق را میتوان در آدلاید، جنوب استرالیا (8.3% کمتر)، نیوکسل، نیو ساوت ولز (3.8% کمتر) و سیدنی، نیو ساوت ولز (0.9% کمتر) یافت.

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

X