همه چیز درباره سرویس مشاوره آنلاین

برای اولین بار در ایران سرویس مشاوره آنلاینی برای فارسی زبانان فراهم کرده ایم تا بتوانید پاسخ درست و دقیق تمامی سوالاتتان را متوجه شوید. در این سرویس تمامی سوالات شما درباره پرونده مهاجرتیتان بررسی , تحلیل , و پاسخ داده خواهد شد.

این سرویس که به سرویس انتخاب بهترین راه ممکن برای پرونده مهاجرتی شناخته می شود برای بار اول در ایران توسط علیرضا مدی پور کارشناس با تجربه در امر مهاجرت استرالیا را اندازی شده و شخصا توسط ایشان اجرا می شود.

 

سرویس مشاوره آنلاین مناسب افرادی است که :

  • در مرحله انتخاب کد شغلی برای خودشان و همسرشان قرار دارند.
  • در مرحله تصمیم گیری برای مهاجرت به استرالیا هستند و نیاز دارند تا همه چیز را کاملا شفاف با توجه به پرونده مهاجرتی خودشان بدانند تا بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند.
  • افرادی که یک بار اسسمنت گرفته اند و اکنون می خواهند شرایط را برای ارزیابی مدارک برای یک کد شغلی درگیر بررسی نمایند.
  • افرادی که به صداقت وکیل مهاجرتشان شک دارند و می خواهند از تمامی حقایق پرونده شان مطلع شوند.
  • افرادی که می خواهند بدانند که برای مشاغل مختلف مورد نیاز اسرالیا , پرونده آنها چه شرایطی دارد و نمی خواهند هیچ شانسی را از دست بدهند.
  • و در انتها برای افرادی که می خواهند تمام پروسه مهاجرت به استرالیا را خودشان زیر نظر یک کارشناس با تجربه با هزینه خیلی کمتر از دفاتر مهاجرتی انجام دهند.
طی سالها فعالیتم در امر مهاجرت و تحلیل و بررسی بیش از ۱۵ هزار پرونده مهاجرتی و ارائه راهکار به متقاضیان مهاجرت به استرالیا , و کمک در راستای بالا رفتن دانش عمومی مهاجران , به این دیدگاه رسیدم که اکنون با بالا رفتن دانش عمومی مهاجران , دیگر سوالات آنها سوالات ابتدایی و سوالات ساده ای نیست , سوالات به نوی مطرح می شوند که دیگر امکان پاسخ های فی البداهه و کلی گویی ها نمی تواند نیاز متقاضیان مهاجرت به استرالیا را بر طرف نماید. اکنون به درستی متقاضیان امر مهاجرت به استرالیا متوجه پیچیدگی امر مهاجرت به استرالیا شد اند و لذا با تکیه بر مطالعه و دانش زبان انگلیسی خودشان می خواهند, این پروسه توسط خودشان به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام پذیرد. و این باعث شده است که همواره نیاز به داشتن یک کمک یا یک منتور در این زمینه برای آنها الزامی شود, که ما در سرویس انتخاب کد شغلی این امر را برای آنها با تکیه بر دانش و مهارت و سالها تجربه فراهم کرده ایم.
در روزهایی مه سرعت تغییر و بروز رسانی اطلاعات بسیار زیاد می باشد , نیاز به بروز ماندن در یک پرونده مهاجرت به استرالیا امری حیاتی تلقی می شود. از طرفی با از بین رفتن اعتماد افراد به دفاتر مهاجرتی به دلیل کیفیت پایین در سرویس ها و دریافت هزینه های بالا و پایین بودن دانش کارشناسان این دفاتر , متقاضیان مهاجرت به استرالیا را به درستی به این نتیجه رسانده است که باید این پروسه تماما زیر نطر خودشان اما با نطارت و راهنمایی که فرد با تجربه انجام شود تا اگر نیاز به کمک و یا افزایش دانش در یک مساله خاص داشته باشند اطلاعات مورد نیازشان را بدون سانسور اطلاعات از او دریافت نمایند.
این یک سرویس ۹۰ دقیقه ای می باشد که اطلاعات شما در مرحله اول به صورت کامل دریافت می گردد. در مرحله بعد حدود ۴۵ دقیقه زمان برای تحلیل پرونده شما توسط علیرضا مدی پور گذاشته می شود و در زمان تماس با شما , نتایج تحلیل های صورت گرفته توسط علیرضا مدی پور در مدت ۴۵ دقیقه مستقیما و بدون واسطه به شما گفته می شود.
هزینه این سرویس ۲۵۰ هزار تومان می باشد که در زمان تکمیل شدن اطلاعات, پرداخت می گردد.
شما در مرحله اول یک پیام شامل نام و نام خانوادگی تان را برای ما در شماره تماس های : ۰۹۱۲۹۳۰۸۶۷۷ و ۰۹۰۳۲۲۷۷۹۳۸ ارسال و درخواست سرویس مشاوره آنلاین را برای ما ارسال می نمایید. برای شما یک مسیج خوش آمد گویی و یک مسیج شامل سوالاتی که باید به آنها پاسخ دهید برای ارزیابی مدارکتان ارسال می شود.
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

X