کابینت سازی در استرالیا

میانگین دستمزد ساعتی کابینت ساز در استرالیا

میانگین دستمزد ساعتی برای یک کابینت ساز، نجار نیمکت در استرالیا 25 دلار استرالیا میباشد.

تعریف شغلی برای کابینت ساز در استرالیا

کابینت سازان و نجاران نیمکت به طور کلی با محصولات چوبی برای ساخت اقلام به کار رفته مانند میز، صندلی و نیمکت کار میکنند. آنها انواع مختلف چوب را اندازه گیری کرده و برش داده (معمولا از ماشینهای چوب کاری مانند اره برقی و اتصال دهندهها استفاده میکنند)، و همچنین محصولات را مونتاژ و سر هم میکنند. آنها می بایست عواملی مانند کیفیت چوب، گره ها و پیچیدگی طرح ها را در کار خود بگنجانند، که ممکن است شامل تعیین قیمت نیز باشد. به طور فزاینده، نرم افزار کامپیوتر در کار کابینت سازان و نجارهای نیمکت به کار میرود، و بنابراین مهارت در نرم افزار طراحی و تولید مربوطه ممکن است در این نوع تجارت ترجیح داده شده یا مورد نیاز باشد. این متخصصین همچنین می بایست نحوه کار کردن با میخ، چسب، میخ پرچی، گیره و سایر ابزارهای مورد نیاز برای مونتاژ محصولات چوبی تکمیل شده را بدانند. کابینت سازان و نجاران نیمکت همچنین بایستی در شن کاری، رنگ آمیزی و سایر روشهای لازم برای ساخت چوب مهارت داشته باشند.

کابینت سازان و نجاران نیمکت اغلب مهارت خود را در زمان کار به دست آورده، اگرچه دستیابی به مهارت در این حرفه ممکن است چندین سال به طول انجامد؛ یک دیپلم دبیرستان یا معادل آن ممکن است برای کارفرمایان ارجح بوده، و کارکنان بالقوه میبایست در این زمینه دارای تجربه باشند. کابینت سازان و نجاران نیمکت اغلب در کارخانه ها کار کرده، که ممکن است پر سر و صدا و شامل محرکهای احتمالی مانند گرد و غبار چوب، در طول ساعات عادی کار، باشند. با این حال، اضافه کار ممکن است در دوره تقاضای بالا مورد نیاز باشد. مراحل ایمنی هر شرکت می بایست همیشه دنبال گردد.

وظایف شغلی کابینت ساز در استرالیا

  • ساخت کمد، پیشخوان، قفسه، کابینت، درب، تابلوهای اعلانات، پنجره، پانلهای دیواری و سایر اقلام نجاری.
  • تفکیک یا تخریب یا از بین بردن اقلام مشخص شده پیش از شروع تعمیرات.
  • انتخاب چوب، مواد و تدارکات.
  • کار از روی بلوپرینت (نقشه فنی)، طرح اولیه و نقاشی علاوه بر توصیفهای کلامی و کتبی برای انجام کار.

مهارت های محبوب برای کابینت ساز در استرالیا

مهارت در زمینه نصب کابینت، تولیدات و عملیات ماشینی با حقوق بالاتر از میانگین همبسته هستند. مهارتهایی که کمتر از نرخ بازار دریافت میکنند شامل NCN/NC میباشند.

دستمزد با توجه به سطح تجربه برای کابینت ساز در استرالیا

یک کابین تساز حرفهای اولیه، نجار نیمکت با 1 تا 4 سال تجربه به مجموع میانگین حقوق 21.98 دلار استرالیا (شامل انعام، پاداش و پرداخت اضافه کار) براساس 26 حقوق، دست می یابد. یک کابینت ساز متوسط، نجار نیمکت با 5 تا 9 سال تجربه کاری به میانگین حقوق 24.60 دلار استرالیا براساس 40 حقوق، دست مییابد. یک کابینت ساز با تجربه، نجار نیمکت با 10 تا 19 سال تجربه میانگین حقوق 26.10 دلار استرالیا به دست میآورد، براساس 47 حقوق. در اواخر حرفه خود (20 سال و بالاتر)، کارکنان به میانگین حقوق 28 دلار استرالیا دست مییابند.

تفاوت دستمزد با توجه به موقعیت در استرالیا برای شغل کابینت سازی

کارکنان دارای عنوان شغلی کابینت ساز در استرالیا، نجار نیمکت در پرت، استرالیای غربی به طور متوسط 20.0% بیشتر از میانگین ملی است. این عناوین شغلی همچنین حقوق بالاتر از میانگین در سیدنی، نیو ساوت ولز (9.3% بیشتر) و گلد کوست (ساحل طلایی)، کویینزلند (2.0% بیشتر) را به دست میآورند. پایینترین حقوق را میتوان در آدلاید، جنوب استرالیا (8.2% کمتر) و ملبورن، ویکتوریا (3.9% کمتر) یافت.

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

X